1994 yılında trafik kazası geçirdim dizim parçalandı çok parçalı kırık oluştu hocamız o zamanlar asistandı ama adam gibi adamdı beni ameliyat etti ve çok ilgilendi evde bile takip etti şu anda hala onun ve allahın sayesinde hala sapa sağlam dolaşıyorum allah ondan razı olsun sayın hacı kutlu hocam ne kadar görüşemesemde kalbim ve dualarım sizinle.

Mustafa Mahanoğlu

merhaba, herkeze sağlıklı günler dilerim. benim her iki kalça femur başına da avasküler nekroz teşhisi konmuşdu. daha önce kanlandırma operasyonu gördüm fakat ağrılarım artık çok artmış ve aksamaya başlamıştım. sayın hacı kutlu bey ile tamda bu aşamada tanıştım ve muayenenin ardından, her iki kalçaya da ptotez takıldı. toplamda 28 günde her iki operasyonu da oldum.allah’a şükür hocamın bir ömür boyu duacısı olacağım.şuan ikinci poerasyonun üzerinden 18 gün geçti, ***et rahatım, daha da iyi olacam. benim özellikle belirtmek istediğim sayın hocamızın maddiyatan öte maneviyata verdiği önem, herşey için çok t***kür ediyorum.allah razı olsun

SERKAN SOYDAN

bundan yaklaşık 7 ay önce dizimde ön çapraz bağlarım koptu ameliyat olma konusunda çok kararsızdım sayın hocamla şans eseri tanıştım ve ameliyat olmam gerektiğini olm***am kıkırdaklarımın zarar göreceğini söyledi zira başka doktorlardan ameliyat olmamam konusunda bilgiler almıştım bende sayın hocama güvendim başarılı bir ameliyat ve fizik sürecinden sonra şimdi çok rahatım hacamın ellerine sağlık allah razı olsun tüm hastalara allahtan acil şifalar diliyoum…

Fatih KESKİN

selamlar.öncelikle herkese allah tan sifa diliyorm. benim şikeyetim bacak egikligi ve boy kısalıgıydı daha öncede doktora gitmemize ragmen düzelecegime yüzde ellı bır ihtimal veriyorlardı.yasım ilerledikce düzelebilme ihtimalinin daha da azaldıgını düsünuyordum.yasım 23 olmustu ve boyumun dogal olarak uzayabilme ümidide coktan bitmisti zaten. doktorumuzu sans eseri bir sabah programında tanıdık.sn hocamızın icadı olan holyfix yöntemi sayesinde bacakların düselebilecegını ve boyun uzamasının mümkün oldugunu soyluyorlardı. randevumuzu aldık ve doktor beyle gorüstuk boyumun uzayabilecegini ve egikliklerınde düzelecegini söylüyordu. öylede oldu okul bitiminde 3 ay sonra ameliyat oldum ve çokta memnunum.bacaklarım yüzde yüz düzeldi ve boyumda öncekine göre 12 cm daha uzun. bunun icin ne kadar sükretsem az. sn hocam başarılarınızın devamını dilerim.ömür boyu duacınızım..

Öznur

öncelikle herkese allahtan şifa diliyorum. ben 2 yaşında iken çoçuk felci geçirdim. sağ ayağım 5 cm kısa kaldı ve sağ kalçamda çıkıktı. bir tanıdık vasıtasıyla hacı beyle tanıştım ve muayene olarak ameliyat olmaya karar verdim. 03.03.2009 tarihinde kalça ameliyatı oldum. takip eden ayın (nisan) 9 undada holyfix yöntemiyle uzatma ameliyatı oldum. kalçama protez uygulandı ve şuanda çok iyi durumda. ve ayağımda doğal olarak holyfix yöntemiyle 5 cm uzadı. ve hiç bir sorunum kalmadı. hastalığımdan dolayı gitmediğim ve muayene olmadığım yer hemen hemen kalmamıştı. ve hiç kimse ümit vermemişti bana. burada kurumları yada şahısları rencide et***k adına isim vermeyeceğim. ama hacı beye muayene olduğumda bir kaç ay içerisinde düzelebileceğimi söyledi ve öylede oldu. sayın doktoruma değerli abimize hayatın her dalında başarılar diliyorum. allah herkese şifa versin.

Abdulkadir Akay